
Oženjen nakon 6 mjeseci veze
Guranje kao opsjednuto, što sam na neki način opsjednut dolaskom. Što više kušam i što više avanturistički dopuštam da mi jezik postane sve više stenje.Čvrsto me uhvati za kosu, stavi svoje noge na moja ramena kao da me želi zadržati tu gdje jesam na neodređeno vrijeme.tera me da radim svoj posao... Lagano se ljubimo dok ležimo zadihani."Znaš da možeš ostati ovdje koliko god želiš."Kažem joj, nadajući se da će prihvatiti ponudu radije nego da se šunja u noći."Hoćemo, pošto dolazim samo zbog seksa, to znači da ćete morati da mi nudite seks sve dok sam ovde."Ona odgovara širokim osmehom."To je dogovor."kažem, smiješeći se, prije nego što je poljubim duboko. Molim te.""Ćao."Spustio sam slušalicu osjećajući se napaljeno i sretno, radujući se što ću je vidjeti, dodirivati je i kušati je.
Držeći se za njene divne prelepe grudi.Čim se počne naginjati naprijed da me poljubi, ja joj počinjem pomagati, povlačim je dolje i sebe gore dok nam se usne ne dodirnu i umovi ne eksplodiraju. Ubrzo se trese na meni, prvo drhteći, a onda sve više gubi kontrolu. Kušajući je ne mogu a da ne zastenjem od zadovoljstva. Zastajući, podižem joj obje noge kako bih bolje ljubio listove, jame nasuprot kolenima. Ušli smo u spavaću sobu i sada jednostavno moram da joj pomognem da skine tu haljinu. Osim toga, nadoknadit ćeš mi se, zar ne?""A ako to ne učiniš, ja ću te natjerati."Rekla je, široko se nacerivši prije nego što me uvukla u novi poljubac.
Ona me uhvati, klizeći mojim štapom o vlažne usne svoje željne i otvoreno voljnih pičke. Srušim se na svog ljubavnika dok se oboje kupamo iscrpljeni u slatkom naknadnom sjaju našeg zadovoljstva, naše ekstaze. Mogao bih provesti cijeli život obožavajući samo njene noge. Malo stisnuvši njene grudi i zarivši svoje lice u njena njedra. da je ovo moj posao budio bih se sa osmehom svako jutro, željan da što pre stignem na posao oženjen nakon 6 mjeseci veze. Ona mi žurno otkopčava košulju i ubrzo ona leži negdje na podu. Brušenje naših prepona jedna o drugu, u krug i u krug i gore-dolje. Osjećam oh tako poznate signale koji putuju duž moje kičme. Istražujući ispod njene haljine više sam iznenađen onim što ne nalazim nego onim što nađem."Dakle, bez gaćica?"pitam sa širokim osmijehom na licu, odmarajući se od naših intimnih poljubaca."Skinuo sam ih samo nekoliko trenutaka nakon što sam odlučio da dođem da te vidim."Kaže ona, namigujući mi sa velikim i nestašnim osmijehom.
Ali onda sam u nekim aspektima već ovisan o njoj. Bože kako je želim. Postajem sve očajniji da ga dosegnem i osjećam kao da mi tijelo ne dozvoljava da odustanem. Gledajući dolje u svoj plijen s pobjedničkim sjajem u očima kako reći djevojci da izlaziš s nekim drugim. Različiti dijelovi mog tijela se smrzavaju ili mlohaju. Rukama mazeći i pipajući njenu ljupku kosu spuštam se na njen vrat, ljubeći ga svuda. Njene ruke su se ubrzo spustile da gurne moj donji veš.
Koliko god vam se svidjelo :
- Alfa dating izrael
- Squier telecaster dating
- Da sam izlazio s tobom konji se više ne bi zvali konjima
- šta da pošalješ poruku momku sa kojim izlaziš
- Kako napraviti uspješnu web stranicu za upoznavanje
- Sa kim se zabavlja gospodin leo
- Jezive stranice za upoznavanje
- Alfa stranica za upoznavanje
- Recenzije agencija za upoznavanje Sidnej
- Kako reći djevojci da izlaziš s nekim drugim
- Hookup definira webster
- Pitanja ugljičnog datiranja
- Besplatno napravite web stranicu za upoznavanje